SKU
UBR-350800-56F Kits
Free Shipping
In stock: 65 available
Quantity:
1
Add More
Add to Bag
Go to Checkout
Save this product for later
Favorite
Favorited
View Favorites
Share this product with your friends
Share
Share
Pin it
Customer reviews
Reviews only from verified customers
No reviews yet. You can buy this product and be the first to leave a review.
Product Details
It is made of alloy steel and has a 9/16" diameter with a 2.00" fine thread length
The U-bolt measures 3.56" in width and 8.00" in length, making it suitable for specific round trailer axles