5200#/6000# Seal (GS-2125DL) (655) ***
SKU
GS-2125DL
Free Shipping
In stock: 824 available
Quantity:
1
Add More
Add to Bag
Go to Checkout
Save this product for later
Favorite
Favorited
View Favorites
Share this product with your friends
Share
Share
Pin it
Customer reviews
Reviews only from verified customers
No reviews yet. You can buy this product and be the first to leave a review.
Product Details
Brand:
Surplus
Shaft diamerter: 2.125"
Bore diameter: 3.371"
Seal OD: 3.376"
Seal width: 0.313"